Ceren Ocak İlkbahar/Yaz 2020 koleksiyonunu Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’da sundu!

Ceren Ocak İlkbahar/Yaz 2020 koleksiyonunu, Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul kapsamında 9 Ekim Çarşamba günü saat 18:30’da Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde sundu. Ceren Ocak Merdeces Benz Fashion Week

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

youtube.com/msemedya

Ceren Ocak

Bu özel defileye katılan isimler arasında Oğuzhan Koç, Duygu Özaslan, Dila Tarkan, Nur Bilen Yavuzer, Itır Esen, Burak Yörük, Bestemsu Özdemir ve Öykü Baştaş yer alıyordu.

8-11 Ekim tarihleri arasında Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleşen Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul kapsamında, Ceren Ocak İlkbahar/Yaz 2020 koleksiyonu da podyumdaki yerini aldı. Yeni sezon tasarımlarında ilhamını festival ruhundan alan tasarımcı, koleksiyonundaki özel parçalarla özgür, stiline güvenen ve sıradanlıktan uzak kadınlara hitap ediyor.

Koleksiyon

Festival ruhunu yansıtan oversize ve asimetrik kalıpların, deri örme bodysuit’lerin yanı sıra, deniz kabukları ve deri püsküllerle işlenmiş parçaların ön planda olduğu ve 20 look’tan oluşan yeni koleksiyonda ipek, deri, keten ve poplin gibi kumaşlar kullanılıyor. Özgür ruhlu kadınların festival stillerini en iddialı şekilde yaratmak ve müziğin ritmine ayak uydurmak için tasarlanan parçalarda mint, beyaz, bej, turuncu, hâkî ve taba gibi natürel bir renk paletine etnik desenler ve modern kesimler eşlik ediyor.

Koleksiyon

Koreografisini Öner Evez’in, styling’ini Oğuz Erel’in üstlendiği Ceren Ocak İlkbahar/Yaz 2020 defilesinin saç tasarımı L’Oréal Professionel, makyajı ise M.A.C’in profesyonel makyaj artistleri tarafından yapıldı.

Ceren Ocak’ın koleksiyonlarına Ceren Ocak Showroom’unun yanı sıra, Gizia Gate’ten de ulaşabilirsiniz.

Ceren Ocak Merdeces Benz Fashion Week

She and Girls Yaz 2019 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde!

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM