CACHAREL ile modern desenler

Sonbahar/Kış 2018-19 Koleksiyonu için Fransa’nın Nimes şehrinin sanatsal atmosferinden esinlenen Cacharel, soyut sanat çalışmalarından aldığı ilhamı modern desenlere dönüştürüyor. Geometrik desenlere koleksiyonda geniş yer veren Cacharel, ekose kumaşı %100 yün takım elbiselere uygulayarak klasik takım elbiselere canlılık getiriyor. Ekose takım elbiseyi micro desenler içeren %100 ipek kravat ve dinamik motifler ile bezenmiş şal ile kombinleyerek eklektik bir stil yansıması sunuyor. Cacharel Sonbahar Kış 2018-19 Koleksiyonu

Cacharel

Cacharel, gömleklerinde soyut ve minimal desenlere yer verirken trikolarında da desen tasarımında sanatkarlığı benimsiyor. Nimes şehrindeki sanat galerilerinin taş duvarlarından ve arnavut kaldırımlarındaki peteksel görünümden ilham aldığı dokuları enjeksiyon baskı tekniği ile trikolarına aktarıyor. Cacharel erkeği, sade renk tonlarındaki takım elbise içerisine giydirdiği dikkat çekici gömleklerini, sıradanlıktan uzak trikolar ile destekleyerek özgün moda anlayışını yansıtıyor.

Giyimi kişinin kendisini anlattığı bir sanat olarak yorumlayan Cacharel, desen tasarımında sanatsal yaklaşımlardan esinlenmeye devam ediyor.

Cacharel’in önerileri arasında; Cacharel Gömlek (399TL), Cacharel Kravat (279TL), Cacharel Mendil (99TL), Cacharel Triko (399TL) ve Cacharel Erkek Takım Elbise (2999TL) bulunuyor.

Cacharel Sonbahar Kış 2018-19 Koleksiyonu

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM