Mezuniyet Balonuzda en şık ayakkabıyı giymek istermisiniz!

Butigo'dan mezuniyet ayakkabısı şıklığı

Mezuniyet partileri yaklaşıyor. Kombinlerin en önemli tamamlayıcısı ayakkabılar, Butigo Koleksiyonu’nda birbirinden şık modelleriyle yer alıyor. Dünya trendlerini cazip fiyat avantajlarıyla sunan Butigo ayakkabılar, mezuniyet elbisenizin en tarz tamamlayıcısı olacak. Butigo 2019 yaz koleksiyonu

She and Girls

Okul hayatını noktalarken, yılların yorgunluğunu atıp hep beraber eğlencenin tadının çıkarıldığı mezuniyet geceleri, hayat boyu unutulmaz. Bu özel gece için Butigo, genç kızların beğenisine sunduğu ayakkabı modellerini vitrinlerine taşıyor.

Butigo’nun yeni sezon koleksiyonundaki kırmızı, gri, siyah ve metalik renklerin hâkim olduğu ayakkabılar ışıltılarla zenginleştirilerek genç kızların beğenisine sunuluyor. İnce topukluların yanı sıra gecenin kurtarıcısı yüksek platformlu bilekten bağlamalı modeller, metalik detayların etkisi altında kombinleri tamamlıyor. Sezonun trendi kare topluklu sandaletler ise hem şık olmak hem de tüm gece dans etmek isteyenlere konfor sunuyor.

Butigo’nun Yaz koleksiyonunda yer alan birbirinden şık ayakkabı modellerini ve daha fazlasını görmek için FLO mağazalarına uğrayabilir, www.flo.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

Butigo 2019 yaz koleksiyonu