İş dünyasına güçlü bir dokunuş bırakmak isteyenler için Brooks Brothers

Dünyanın önde gelen isimlerinin tercihi olan 200 yıllık perakende devi Brooks Brothers, bahar ayına özel fırsatlar sunuyor. Zamansız takım elbise modellerinin yanı sıra yeni BrooksGate koleksiyonu ile yüksek kalite standardını ayrı parçalar halinde kombinleyen marka, stillerini yenileyerek iş dünyasına güçlü bir dokunuş bırakmak isteyenleri mağazalarına bekliyor. Brooks Brothers bahar ayına özel fırsatlar sunuyor.

İş dünyasında, özellikle yöneticilerin tercih ettiği markalar arasında yer alan Brooks Brothers, BrooksGate koleksiyonunu tarzından ödün vermeyen genç iş adamlarının beğenisine sunuyor. Brooks Brothers, iş dünyasının kendine özgü bir tarz arayan başarılı gençlerine, takım elbise modellerini ayrı parçalar şeklinde sunduğu konsepti ile kişiye özel kombinleri yaratabilme imkânı sağlıyor. İtalyan kumaşı ile üretilen BrooksGate, vurgulu çizgilere sahip dikimiyle şık ve güçlü bir görünüme kavuşmak isteyenlerin gözdesi oluyor.

Brooks Brothers

Gelenekselden ödün vermeyenler için farklı kalıp imkânları
Modern ve geleneksel bir şekilde harmanlan sabit takım elbise koleksiyonu olan “Brooks Brothers 1818” ise birden fazla kalıp ile sunuluyor. Dünyanın en iyi kumaş, klasik renk ve desen çeşitlerinden seçilen 1818 koleksiyonu, bahar aylarının yaklaşmasıyla hem dolaplarını hem de kendilerini yenilemek isteyen erkeklerin iş seyahatlerinde, günlük koşuşturmacalarında, iş görüşmelerinde ve toplantılarda en çok güvendiği ve ilham aldığı giysi tercihi olarak konumlanıyor.

Brooks Brothers ürünlerine Brooks Brothers Akasya AVM, Zorlu Center, İstinye Park Avm, İzmir Konak Pier, Ankara Panora Avm, Edwards Akmerkez, Edwars Kalamış ve Edwards Antalya Land of Legends mağazalarından ulaşabilir, edwards.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

Brooks Brothers bahar ayına özel fırsatlar sunuyor

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM