Birce Akalay sportif tarzıyla da göz alıcı görünüyor! Sedef Tosun yazdı

Tuhaf Dergi’nin gerçekleştirdiği kahvaltı organizasyonunda Birce Akalay,  İlber Oltaylı, Gonca Vuslateri ve derginin yazarları ile bir araya geldi. Birce Akalay sportif görünümüyle göz alıcıydı. Birce Akalay kıyafetleri

Tuhaf Dergi’nin kahvaltısı gelenekselleşiyor. Her buluşmada katılım daha da kalabalıklaşıyor. Son kahvaltı organizasyonuna katılan milyonların sevgilisi Birce Akalay hakkında bir şeyler yazmak istedim. En çok kullandığım sosyal medya hesabı olan instagramda gezerken Birce Akalay’ın paylaşımına denk geldim.

Her zaman şık tarzıyla karşımıza çıkan güzel oyuncu yine hayranlığımı kazandı.

Birce Akalay-İlber Ortaylı

İlber Oltaylı ve Gonca Vuslateri ile sohbet ederken fotoğraflar paylaşan Akalay farklı saç kesimi, sade makyajı ve sportif giyimiyle yıldız gibi parlıyordu. Tarzını kendime yakın bulduğum Akalay ile henüz tanışmadık. İlk fırsatta tanışıp dergimiz She and Girls’e şahane sayfalar hazırlamak için sabırsızlanıyorum.

Birce Akalay-Gonca Vuslateri

Neyse fotoğraflara geri dönersem basic tshirt, dökümlü hırka ve jean’i şık küpeleriyle bütünleştirip şıklığı üzerinde taşıyan Birce Akalay sade giyimle nasıl şık olunacağının en büyük ıspatlarından.

Bundan böyle sık sık tarz yorumlarımla karşınızda olmaya devam edeceğim sevgili She and Girls okurları…

Sevgiyle kalın

Birce Akalay kıyafetleri

Etiketler:, , , , , ,

İlginizi çekebilir

Önceki yazı Sonraki yazı
7 shares