Bosch’tan nesilden nesile aktarılan bir güven hikayesi

“Bir defa Bosch, ömür boyu Bosch” kampanyasıyla ürünlerine duyulan nesiller boyu güveni vurgulayan Bosch Ev Aletleri, EcoSilence Drive™ motorlu çamaşır makinelerinde, verdiği garantiyle kullanıcılarının hep yanında olduğunu anlatıyor. ‘Yaşam için teknoloji’ anlayışıyla, evdeki konforu daha da artıran Bosch Ev Aletleri, yeni başlayan “Bir defa Bosch, ömür boyu Bosch” kampanyasında yıllara meydan okuyan bir güven hikayesi anlatıyor. Bir defa Bosch ömür boyu Bosch

Bosch

Bosch bu yeni kampanyasını, yenilikçi ve teknolojik olmalarının yanı sıra dayanıklılığıyla bilinen ürünlerinin bir eve girdikten sonra uzun yıllar kullanılmasından ve kullanıcıların duyduğu sonsuz güvenden yola çıkarak hazırladı.

Marka, Bosch EcoSilence Drive makinelerine ne kadar güvendiğini simgeleyen “10 yıl motor garantisi” ile nesilden nesile aktarılan bu sonsuz güveni karşılıksız bırakmadığını vurguluyor. Uzun ömürlü EcoSilence Drive™ teknolojisi sayesinde Bosch çamaşır makineleri; daha fazla enerji verimliliği, daha fazla güç ve daha fazla sessizlik sunuyor. Hem de hiçbir ek ücret ödemeksizin 10 yıl motor garantisi vaat ediyor.

Bir defa Bosch ömür boyu Bosch

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM