Sensibio H2O ile şehir hayatının etkilerine karşı SIFIR HASSASİYET!

Şehir hayatının yoğun temposu, hava kirliliği, yorgunluk, stres ya da kapalı ofislerde uzun zaman geçirmek… Her geçen gün cildimiz dış etkenler nedeniyle daha da hassaslaşır ve savunmasız hale gelir. Hassas cilt, hepimizin hayatının akışını olumsuz yönde etkiliyor ve şehir hayatının sebep olduğu bu etkenlere karşı cildimiz daha da fazla reaksiyon göstermeye başlıyor. Cilt sağlığının olumsuz yönde etkilendiği bu şartlar altında, cilt temizliği sağlık bir cilde kavuşmak için cilt bakımının en önemli adımlardan biri haline geliyor. Bioderma Sensibio H2O ile cildinizi koruyun.

Bioderma Sensibio H2O

Bioderma Laboratuvarları tarafından geliştirilen ve dünyanın ilk misel suyu olma özelliği taşıyan Sensibio H2O, kirden ve çevresel faktörlerden hassaslaşan cildi derinlemesine arındırıyor, %99 oranında makyajı, %78 oranında ise ağır materyalleri temizleyerek saf ve yatışmış bir cilt için tüm gerekenleri tek bir hamlede sunuyor.
“Sensibio H2O ile 0 Hassasiyet” mottosuyla şehir hayatının tüm olumsuz etkilerine karşı meydan okuyan Sensibio H2O misel su, cildin doğal yapısına uygun misel su teknolojisi ve cilt ile aynı pH seviyesine sahip olma özelliği ile cildi nazikçe temizliyor ve hassas ciltler için mükemmel cilt toleransı sağlıyor.
En hassas ciltler dahil tüm ciltlerin kullanımına uygun olan ürün, sabun, parfüm ve alerjen içermiyor. Gözenekleri tıkamıyor.

Kimler için: En hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerin kullanımına uygundur.
Uygulama şekli: Yüz, göz, dudak çevresi ve boyun bölgesine sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez bir pamuk parçası yardımıyla uygulanır, durulama gerektirmez. Makyaj kullanımı olsun ya da olmasın cildi derinlemesine temizlemek ve çevresel faktörlerden ve dış etkenlerden arındırmak için rutin olarak günde 2 kez kullanımı önerilir.
Ürün miktarı: 500 ml
Tavsiye edilen satış fiyatı: 59,50 TL

Bioderma Sensibio H2O ile cildinizi koruyun

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM