BEYMEN Collection’dan şıklığı detaylarda buluşturan koleksiyon

BEYMEN Collection, 2019 İlkbahar/Yaz sezonunda modern erkekler için şık ve ayrıcalıklı bir koleksiyon sunuyor. Casual, Sartorial, Travel Line, Smokin olmak üzere dört ana gruptan oluşan koleksiyon, erkeklerin ihtiyaç duyduğu tüm ürün gruplarını kapsarken, doğa, geri dönüşüm, organik ürünler konusundaki farkındalıklarına da hizmet ediyor. Fonksiyonel, rahat, birbiriyle kolayca tamamlanabilen farklı doku ve tarzlardaki tasarımlardan oluşan koleksiyon özgür kombin seçenekleri sunuyor. BEYMEN Collection, 2019 İlkbahar/Yaz koleksiyonu

BEYMEN Collection

Sezonu sofistike toprak tonlarla açan BEYMEN Collection Erkek 2019 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu, mevsim döndükçe pastel renklere geçiş yapıyor. Sezonun öne çıkan renkleri beyaz, bej, lacivert, haki ve mavi tonları, sıcak yaza doğru ise yerini kırmızı ve sarılara bırakıyor. Klasik giyimin sporlaşan yorumu Casual Koleksiyonu’nda yer alan deri ve süet üst gruplar, havalar ısındıkça yerini pamuk ve keten elyaflara bırakıyor. Fransız rivierasının çekici ve rahat tavrını temsil eden koleksiyonun favori ürünleri; İtalyan kumaşların kullanıldığı astarsız ceketler ve kırışmaz yün keten kumaştan tasarımlar.

İşçilik ve kumaş kalitesinin her zaman ön planda olduğu Sartorial Grup’taki yelekli takım elbiseler ve blazer ceketler, üç farklı drop seçeneğiyle her bedene uygun slim fit görüntüsü sunuyor. Örme kumaşlardan yapılmış takım elbiseler ise konforu daha da ön plana taşıyor.

BEYMEN Collection

Bir erkeğin iş seyahati sırasında çantasında olması gereken tüm parçaları bir araya getiren Travel Line Koleksiyonu, stil ve şıklığı detaylarda buluşturan tasarımları ile hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. Koleksiyondaki sweatshirtler ve sweat pantolonlar casual şıklıklarıyla yolculuk boyunca alternatif stiller sunuyor. Non-iron özellikli gömlekler, bahar yağmurlarından koruyan su geçirmeyen yağmurluklar, hafif kumaşlardan üretilen kırışmayan takım elbise ve pantolonlar seyahat sırasında şıklık ve rahatlığı detaylarda buluşturuyor. Büzgülü pantolon ve astarsız ceketten oluşan takımlar, t-shirtler ile kombinlenerek takım elbisenin klasikliğini casual sınırlara taşıyor.

BEYMEN Collection Smokin Grubu, üstün İtalyan işçiliği ve kumaş detayları ile yaz davetlerinde stilinizi tamamlıyor. Sezonun yeniliği, klasik smokinlere alternatif sunulan dinner ceketlerde ekru tonlar öne çıkıyor.

BEYMEN Collection, 2019 İlkbahar/Yaz koleksiyonu

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM