2019 yazının en özel plaj koleksiyonları Beymen’de

Yazın sıcak günleri hafif hafif kendini hissettirmeye başlarken, dünya markalarının plaj koleksiyonları BEYMEN’lerde yerini aldı. Geometrik desenler, çiçekli emprimeler, etnik ve bohem tasarımlardaki mayo, bikini ve kaftanlardan oluşan 2019 plaj koleksiyonları göz alıcı renkleri ile gökkuşağının tüm tonlarını sahillere taşıyor. Beymen 2019 plaj koleksiyonu

BAGO BEYMEN

Plajların Vazgeçilmezi Mayo ve Bikiniler
Son yılların gözde trendi yüksek belli retro mayo ve bikini modelleriyle Marysia, ikonik deseni ve pastel tonlardaki modelleriyle Emilio Pucci, canlı grafik desenleri tasarımlarına taşıyan Jets, gündüzden geceye plajdan partiye kolayca adapte olan derin dekolte mayoları ile Patbo, birbirinden çarpıcı bikini ve mayo alternatifleriyle Hunza G, Fendi ve Heidi Klein, feminen ve seksi modelleriyle Everae ve Ganni, sezonun öne çıkan deseni puantiye tasarımlarıyla Love Stories bu yaz plaj stilinizin vazgeçilmezi olacak.

CASTANER BEYMEN

Plaj Modasının Tamamlayıcıları
BEYMEN, kusursuz plaj görünümüzü tamamlayacak elbiselerden kaftanlara, hasır çantalardan şık sandalet ve şapkalara sayısız tasarım ile yaz kombinlerinize şıklık katıyor. Haute couture’ü plaj stiline uyarlayan Chio, bohem plaj elbiseleriyle Camilla, göz alıcı ipek-koton kaftanlarıyla Nackiye ve Nefes İstanbul, elegan hasır şapkalarıyla Inverni ve Helene Berman London, her stile uygun hasır ve oversized çantalarıyla Balmain, Loewe ve Carolina Santo Domingo, sezonun en gözde sandalet ve terlik seçenekleriyle Balenciaga, Fendi, Alaia, Santoni, Aquazurra, Saint Laurent ve Marni’nin aralarında yer aldığı dünyaca ünlü markaların en yeni koleksiyonlarını incelemeden plaj çantanızı hazırlamayın.

EMILLIO PUCCI BEYMEN

Beymen 2019 plaj koleksiyonu