Beren Saat’in Aykut Cömert Paylaşımı Herkesi Ağlattı! Mekanı Cennet Olsun.

Beren Saat Aykut Cömert Paylaşımı Herkesi Ağlattı
Beren Saat Aykut Cömert Paylaşımı Herkesi Ağlattı

Kenan Doğulu ile evli olan ve sürekli ayrılacaklar haberleri gündemde olan Beren Saat’in yaptığı paylaşımın ardından gözyaşlarımızı tutamadık. Beren Saat Aykut Cömert Paylaşımı Herkesi Ağlattı!

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

youtube.com/msemedya

Elinde bez gelin bir bebekle gözlerinde yaşlarla poz veren Beren Saat bu paylaşımın altına herkesi duygulandıran bir not bıraktı.  Beren Saat, yaptığı paylaşımın altına haziran ayında hayatını kaybeden fotoğraf ve video sanatçısı Aykut Cömert’i etiketleyerek bu gece bebeğini yanıma aldım yazdı. Beren Saat’in 10 yıllık dostu Aykut Cömert, kanser hastasıydı ve 6 Haziran’da hayata gözlerini yumdu.

Ünlü oyuncu Nebahat Çehre bu paylaşıma “o güzel gözlerin hiç nemlenmesin” yazarken, Beren Saat cevap olarak “artık hiç kimse gitmesin” dedi.

[irp posts=”9974″ name=”Sen Her Zaman Çok Güzelsin Fahriye Evcen! Seni ve Tüm Anneleri Çok Seviyoruz!”]

Sen Her Zaman Çok Güzelsin Fahriye Evcen! Seni ve Tüm Anneleri Çok Seviyoruz!

She and Girls Dergisi

Fahriye Evcen’e sanat camiasından büyük bir destek geldi. Çok Güzelsin Fahriye Evcen.

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

youtube.com/msemedya

4 ay önce doğum yapan Fahriye Evcen, doğum kiloları nedeniyle anlamsız ve çirkin eleştirilere maruz kalmıştı. Haddini aşan takipçiler yazdıkları yorumlarla Fahriye Evcen’in doğum kilolarını dillerine doladılar. Ancak bu sırada unuttukları en önemli konu anneliğin kutsallığı ve annelik güzelliği oldu. She and Girls ailesi olarak sen her zaman çok güzelsin Fahriye Evcen diyoruz. Seni çok seviyoruz Fahriye Evcen.

Oyuncu Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, iki yıl önce İstanbul’da evlendi. Mutlu çift, kısa bir süre sonra da müjdeli haberi verdi. Güzel oyuncu Fahriye Evcen, geçtiğimiz Nisan ayında oğulları Karan’ı dünyaya getirdi. Bazı hadsiz kendini bilmezler sosyal medyada Fahriye Evcen’in doğum kilolarıyla dalga geçti. Ancak bu berbat  yorumlara tepki gecikmedi. 7’den 70’e herkes, çiçeği burnunda anneye, “Çok güzelsin Fahriye Evcen” diye seslendi. Fahriye Evcen’e destek çığ gibi büyüyor.

Yazıyı görmek için tıklayın.

Çok Güzelsin Fahriye Evcen. She and Girls Dergisi.

 

 

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM