Bir oyuncunun bir yazara olan aşkı “Ben Okurum”da yayında!

Yayıncılık dünyasının deneyimli ismi Deniz Yüce Başarır’ın, sohbetle bilgiyi buluşturan “Ben Okurum” adlı podcast’inin yeni bölümü yayınladı! Ben okurumun yeni bölümünde aşk var

Instagram Hesabımız

Başarır yeni bölümde, Japon yazar Haruki Murakami’nin Renksiz Tsukuru Tazaki’nin Hac Yılları adlı romanını sevilen oyuncu Sevinç Erbulak’la konuşuyor; Erbulak’ın Murakami’ye duyduğu aşkın coşkusu edebiyatsever dinleyicileri de sarıyor. “Ben Okurum”un eski ve yeni tüm bölümleri Spotify ve Apple Podcasts başta olmak üzere farklı kaynaklardan dinlenebilir.

Deneyimli yayıncı Deniz Yüce Başarır, “Ben Okurum” adlı podcast’in her bölümünde farklı bir kitaba odaklanıyor. Başarır, kitabın ona hissettirdiklerini anlatırken yazarıyla ilgili anahtar niteliğinde bilgiler vermeyi de ihmal etmiyor. Kitaplar üzerine bir arkadaş sohbeti tadında ilerleyen ve aynı zamanda bilgilendiren “Ben Okurum” podcast’inin her bölümüne farklı bir isim konuk oluyor.

“Ben Okurum”un yayına giren yeni bölümünün konusu, Nobel Edebiyat Ödülleri için her yıl favoriler arasında yer alan ama henüz ödüle kavuşamayan Japon yazar Haruki Murakami’nin sevilen romanlarından biri, Renksiz Tsukuru Tazaki’nin Hac Yılları. Deniz Yüce Başarır’ın, oyuncu arkadaşı Sevinç Erbulak’ı ağırladığı bu bölüm dinleyenler için romanın irdelenmesinden ya da alıntılardan ibaret değil; dost sohbeti bu kez bir aşkın derinlerine iniyor. Erbulak’ın, Murakami’ye duyduğu aşkın coşkusu edebiyatsever dinleyicileri de sarıyor.

Storytel Türkiye’nin sponsorluğunda hazırlanan “Ben Okurum” adlı podcast’in önceki bölümlerine ise Filiz Aygündüz, Nermin Yıldırım, Omca-Aybek Korugan, Pelin Yüceyaltırık, Regaip Minareci, Alper Hasanoğlu, Başar Başarır, Eray Ak ve Tülin Kozikoğlu konuk oldu. Storytel Türkiye’nin sponsorluğunda hazırlanan “Ben Okurum”un tüm bölümlerine Spotify, Apple Podcasts, Podtail, CastBox ve Simplecast’ten ulaşılabilir.

Ben okurumun yeni bölümünde aşk var

She and Girls Nisan 2020 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde!

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM