MYCey’den kendi ekseninde dönen yeni kaşık

Bebeklerin kendi kendilerine beslenmeyi öğrendiği dönemde, annelerinin desteği onları cesaretlendiriyor ve özgüvenlerinin gelişmesine fayda sağlıyor. Beslenme döneminde annelerin tüm ihtiyacını karşılamak için ürün portföyünü geliştiren MYCey, “Ben Kendim Yerim!” sloganıyla da bebeklerin yanında olduğunu vurguluyor. Tasarladığı yeni ürünü “360⁰ Dönen Kaşık” ile onlara konforlu bir yemek yeme ritüeli sunuyor, kaşık düzgün tutulmadığında bile kendi ekseninde dönerek sapı ile aynı hizada kalıyor. Bebeklerde kendi kendine beslenmeleri nasıl oluşur

Beslenme ihtiyacının bebeklikten itibaren rahat ve mutlu bir ortamda gerçekleşmesi, çocukların beslenme davranışının gelişmesinde önemli bir rol oynuyor. Yemek saatlerinin stresli bir aktivite yerine, ailesiyle vakit geçirdiği keyifli bir zaman dilimine dönüşmesi onları motive ediyor. Gelişim dönemindeki bebeklerin ne yiyeceği ile birlikte ne kadar yiyeceğine karar vermesi, kontrolün kendi elinde olduğunu hissetmesine ve motor gelişimine fayda sağlıyor. Böylece kendi kendine beslenmeyi öğrenen bebeklerin annesiyle arasındaki ilişki gelişirken, yaşadığı başarı duygusu ile kendini özgür hissediyor.

Zevkle kullanılacak, yenilikçi ve sağduyulu ürünler geliştiren MYCey, “Beslenme” kategorisindeki ürünleriyle annelerin yaşadıkları bu yeni ve zorlu süreçte, onların hayatını kolaylaştırıyor; kategori özelinde yarattığı “Ben Kendim Yerim!” sloganıyla bebeklerin gelişimini önemsediğini ve bu yeteneğe sahip olduğunu vurguluyor.

MYCey 360° Dönen Kaşık

Yeni 360⁰ Dönen Kaşık hareket özgürlüğü tanıyor
“Beslenme” dönemi birey olma, seçim yapma, yeni duyularla tanışma ve beceri geliştirmede en önemli başlangıç olarak görülüyor. MYCey, uygun beslenme araçları ile bu dönemde bebeklerin sağlıklı ve kendine güvenen bireyler olarak büyümelerine katkıda bulunuyor.

0-3 yaş aralığındaki çocuklar için fonksiyonel ürünler tasarlayan MYCey, özel olarak tasarlanmış yeni ürünü “360⁰ Dönen Kaşık” ile yemek zamanlarını eğlenceye dönüştürüyor. Geniş sapı ile kolay ve konforlu bir kavrama sağlayan “360⁰ Dönen Kaşık”, düzgün tutulmadığında bile kendi ekseninde dönerek sapı ile aynı hizada kalıyor.

MYCey’in “Beslenme” kategorisi altında anneler ve bebeklerine sunduğu ürünleriyle ilgili daha detaylı bilgi almak için https://www.mycey.com/ web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bebeklerde kendi kendine beslenmeleri nasıl oluşur

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM