Bugün yaşanacak Başak Dolunayı ile krizler kapıda!

Başak Burcunun 19 derecesinde meydana gelecek bu dolunayda, yükselen Terazi etkisiyle denge, uzlaşma ve diplomasi çabası içesine girebiliriz. Başak dolunayı

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

youtube.com/msemedya

Ancak Balık Burcundaki Güneşin Neptün ile kavuşum yapması olaylardan net sonuçlar alamayacağımız ihtimaline işaret ediyor. Öte yandan anın gökyüzü haritasında 6. ve 12. ev aksında meydana gelen dolunay sağlık, çalışma hayatı, hastaneler, hapishaneler gibi kısıtlama getiren, izolasyon içeren ve aynı zamanda kollektifi de ilgilendiren konuları (mülteciler sorunu- corona salgını) gündemin üst sıralarında tutmaya devam edecek gibi görünüyor.

Başağın titiz, konsantrasyonu yüksek ve rasyonel bakış açısına, Balığın hassas, özverili ve teslimiyetçi özelliklerini de katarak geneli kucaklayacak yeni bir bakış açısı geliştirmemizi gerektiren durumlar ortaya çıkabilir. Bakınız sınırdaki kalabalık tüm Avrupayı, Çin’deki virüs tüm gezegeni tehdit ediyor.

Sınırları, ülkeleri ve yönetimleri aşacak büyüklükteki krizler daha görünür hale gelebilir ve çözüm bulabilmek adına diplomasi yapmak zorunda kalabiliriz. Dolunayın Oğlak Burcundaki gezegenlere iyi açısı eve, köklere, yerleşime, toprağa ve vatana ait konuları iyice hassaslaştırırken kısa süreliğine de olsa olumlu bir rüzgar estirebilir.

Boğa burcundaki Venüs-Uranüs beraberliği aşkta, parada, barış yapma ve uzlaşma konularında sıra dışı çözüm arayışını gösterse de olası iyicil etkinin Ay Düğümlerinin katkısıyla daha çok kadersel olacağını düşünüyorum. Çünkü kollektif bilinç daha çok negatif yönlü çalışıyor. O yüzden bu kadar karmaşanın ortasında başımıza iyi bir şey gelirse bunu Tanrının rahmeti olarak algılarım…

Öyle ya ” Başınıza Ne Musibet Geldiyse, Kendi Ellerinizle Yaptıklarınız Yüzündendir” (Şura-30)

Yeryüzünde çok ama çok az kaldığımızın farkında, tarafını seçmiş aydınlık ruhlar olabilmeyi diledim hepimiz için…

Sevgilerimle

EBRU PALA

Başak dolunayı

She and Girls Yaz 2019 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde!

SHE AND GIRLS KIŞ 2023 2024