Avene 30’uncu yılında Türkiye’de Kanserli Çocuklara Umut Vakfı’na (KAÇUV) destek oluyor.

Ferahlatıcı, rahatlatıcı ve yatıştırıcı özellikleri ile en hassas ciltlere bile harika hissettiren Eau Thermale Avène Sprey 30’uncu yılını kutluyor. Avene Kanserli Çocuklara Umut Vakfı’na destek

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Fransız Pierre Fabre’nin bir numaralı dermokozmetik markası yeni yaşını kutlarken KAÇUV’lu 30 minik yüreği sevindiriyor.

Eau Thermale Avene Sprey

Pierre Fabre’nin bir numaralı dermokozmetik markası Eau Thermale Avène’in mucizevi ürünü Eau Thermale Avène Sprey 30. yaşını kutluyor. Fransa’nın Avène kasabasındaki kaynağından el değmeden şişelenen Eau Thermale Avène Sprey, hassas, düşük toleranslı, alerjik ciltler için yatıştırıcı özelliği yanı sıra ferahlatıcı etkisiyle de en hassas ciltlere bile muhteşem hissettiriyor.

Eau Thermale Avène Sprey’in iyileştirici gücü

Yatıştırıcı özelliği ile yüzünüze sıktığınız anda bir ferahlama ve rahatlık hissi veren ve birçok ciddi cilt problemi için şifa kaynağı olan Eau Thermale Avène Sprey, yüzdeki kızarıklıklarda, kaşınma ve minör dermatolojik işlemlerden sonra iyileşmeye destek olma özelliğine de sahip.

Güneş ve diğer yanıklarda da rahatlatıcı etkisi ile iyileşmeye yardımcı oluyor. Ağda, epilasyon, kimyasal peeling gibi uygulamalardan sonra da cildi yatıştırıyor. Spor sonrası ciltteki kızarıklığı gidermede etkili. Günlük bakımda da Eau Thermale Avène Sprey, makyaj sonrası sabitleyici, makyaj temizliği ve tıraş sonrası ise rahatlatıcı olarak kullanılabiliyor.

30.yılında Eau Thermale Avène minik yüreklere dokunuyor

Dünyanın her yerine iyilik, güzellik ve sağlık ulaştırmak için çalışan marka, 30’uncu yılında Türkiye’de Kanserli Çocuklara Umut Vakfı’na da (KAÇUV) destek oluyor.

Avène Türkiye ailesi, bu yıl Temmuz ayından başlayarak, 1 yıl boyunca KAÇUV Aile Evleri’nde her ay düzenlenen doğum günü kutlamalarının sponsoru olacak. 30 minik yüreğin doğum günü kutlamaları Eau Thermale Avène tarafından gerçekleştirilecek. Çocuklar hayallerindeki doğum gününe kavuşmanın heyecanını da yaşayacak. Alınan her Avène ürünü ile bu mutluluğa ortak olmak mümkün.

Termal suyun iyileştirici gücü 3 asır önce keşfedildi

Markaya adını veren Avène kasabasındaki termal su kaynağının keşfi 3 asır öncesine dayanıyor. Vücudundaki yaralarla ölüme terk edilen bir atın bu termal suda yüzerek iyileşmesi ile Fransa’nın küçük bir kasabasından tüm dünyaya yayılan şifa, sağlık ve güzellik dolu bir serüvenin de başlangıcı oluyor.

Avène kasabasında keşfedilen termal su üzerine inşa edilen hidroterapi merkezi 30 yıldır vizyon sahibi tutku dolu bir eczacı ve aynı zamanda botanikçi olan Mösyö Pierre Fabre tarafından kurulan Pierre Fabre Grup bünyesinde faaliyet gösteriyor.

Eau Thermale Avène bugün markanın temel ürünü termal sprey ve güneş kremlerinden nemlendiricilere kadar geniş ürün yelpazesiyle tüketicilerle buluşuyor. Eau Thermale Avène ürünlerinin sıra dışı kalitesinin kaynağı olan termal su markanın tüm ürünlerinin içeriğinde bulunuyor.

Avene Kanserli Çocuklara Umut Vakfı’na destek

She and Girls Yaz 2020 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde!

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM