Astrolojide Koronavirüs ve etkileri nasıl seyir edecek?

Mars ve Jüpiter 20 Mart’da oğlak burcunun 22 derecesinde kavuşuyor. 23 Mart’da da dönüşümün gezegeni Plüto ile kavuşacak. Astrolojide Koronavirüs

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

youtube.com/msemedya

Mart ayının aksiyonundan daha önce bahsetmiştim. Şimdi tüm insanlığın ortak gündemi virüs olduğuna göre olasılıklardan bahsederken belki de bu konu üzerinde durmak daha doğru olur.

Oğlağın dayattığı disiplinli olma enerjisiyle örgütlenmiş bir Mars ve Jüpiter iyimserliği bize sistemli, planlı sürdürülebilir bir harekete geçme potansiyeli veriyor. Bu pozitif kullanış biçimi doğru değerlendirildiğinde ele alınan konuda başarı vadedebilir.

Ancak bunun negatif dolaşımı kontrolsüz bir büyüme ve abartılı bir özgüvenin vereceği nahoş sonuçlara sebep olabilir. Plüto kavuşumu ise büyük bir dayanma gücü ve müthiş bir irade ortaya koymamıza zemin hazırlıyor. Fakat bu iki önemli kavuşumun Neptün ile rahat bir akış içerisinde olması virüsün yine aynı rahatlıkta ve hızda yayılma ihtimaline malesef Plüto etkisiyle de kayıplara işaret ediyor olabilir.

Önümüzde dikkat edilmesi gereken bir yeniay ve Mars-Satürn kavuşumu var. Sıkışma enerjisi farklı sonuçlar da yaratarak ve katlanarak bizi meşgul etmeye devam edecek gibi duruyor. Burada insanlarda panik duygusu yaratmak niyetinde asla değilim. Konsantre olmamız gereken şey yeniden kendimizi ve insani değerlerimizi farketmek…

Belkide fabrika ayarlarımıza geri dönmek…Gözle görülmeyecek küçüklükte bir virüs alem-i devranı durdurdu…

Hazır durmuşken bir düşünelim o halde gerçekten hayatta önemli olan şey nedir???

Sevgilerimle…
EBRU PALA

Astrolojide Koronavirüs

She and Girls Yaz 2019 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde!

SHE AND GIRLS BAHAR 2024