Arçelik’ten Sevgililer Günü ruhuna uygun hediye seçenekleri

Arçelik, tasarım ve şıklığıyla öne çıkan ürünleriyle Sevgililer Günü için farklı hediye alternatifleri sunuyor. Midi Telve Türk Kahvesi Makinesi ve Multi Şef Profesyonel Mutfak Makinesi, sevdiklerini mutlu etmek isteyenleri bekliyor. Arçelik, Sevgililer Günü konseptine uygun kırmızı renkleriyle öne çıkan ürünlerini hediye arayışında olanlar ve sevgilisini özel hissettirmek isteyenler için sunuyor. Arçelik’ten Sevgililer Günü hediyesi

K 3400 Kırmızı Midi Telve Türk Kahvesi Makinesi
Türk kahvesinden vazgeçemeyenlerin tercihi olan K 3400 Kırmızı Midi Telve Türk Kahvesi Makinesi, Cooksense teknolojisiyle bol köpüklü kahveyi kolayca hazırlıyor. Dahili su deposu sayesinde kullanımı daha rahat bir hale getiren ürünle tek seferde 3 fincan kahve pişirebiliyor.

Ürün fiyatı: 652 TL

Arçelik

K 1292 Kırmızı Multi Şef Profesyonel Mutfak Makinesi
Mutfaktaki en çalışkan yardımcı olan K 1292 Kırmızı Multi Şef Profesyonel Mutfak Makinesi, sevdiklerinin hayatını kolaylaştırmak isteyenler için pratik bir hediye seçeneği oluşturuyor. Zaman ayarlama özelliğiyle kolay bir kullanım sunan ürün, döküm gövdeye sahip. Kablo sarma özelliği bulunan makine, aksesuarlarıyla çok amaçlı bir kullanım sunuyor. Üründe bulunan balon çırpıcı ile krema, kremşanti gibi hafif malzemeler hazırlanabiliyor. Karıştırıcı ile kek hamuru kıvamındaki malzemeler karıştırılabiliyor. Sonradan eklenebilecek becerikli aksesuarlarıyla ise püre, salça, kıyma, sucuk, içli köfte, ev yapımı makarna gibi yapması zahmetli ürünleri hazırlamak keyfe dönüşüyor.

Ürün fiyatı: 2305 TL

Arçelik’ten Sevgililer Günü hediyesi