Cildin gençleşmesine yönelik tasarlanan Aquashine nedir?

Aquashine Kırışıkları Azaltan Tedavi Nedir
Aquashine Kırışıkları Azaltan Tedavi Nedir

Dermatoloji alanındaki en son gelişmelerden biri olan Aquashine, yenilikçi tedavilerin uygulanmasında öncü olan estethica’da uygulanıyor. Aquashine, cildin gençleşmesini ve melanogenez arttırımını destekleyen peptidler içeren bir uygulamadır. Peptidler, iki ve daha fazla aminoasitten oluşan doğal protein bileşikleridir. Vücudun tüm hücrelerinde sentezlenerek yaşlanma ve yenilenme gibi işlemleri düzenler. Özellikle; yüz, boyun ve dekolte bölgesinde cildin gençleşmesine yönelik tasarlanan Aquashine, ciltte nemi tutan yüksek moleküler ağırlıklı hyaluronik asit, vitamin ve mineraller, koenzim ve en önemlisi peptidler içeren mucizevi dörtlünün eşsiz kombinasyonudur. Aquashine Kırışıkları Azaltan Tedavi Nedir?

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

youtube.com/msemedya

Aquashine’ın diğer uygulamalardan farkı, cildin doğal görüntüsünü sağlamak için yüz hacmini doğal bir şekilde kırışıklıkları doldurmaya yardımcı olmasıdır. Ayrıca, cildin yoğunluğunu ve elastikiyetini yerine getirmede de yararlı bir etkiye sahiptir. Kırışıklıkları azaltır, cildin biyolojik dengesini çevresel faktörlerden korur, vücudun enzim sistemlerinin aktivitesini geri kazandırır, ağartıcı bileşen yapısıyla ten rengini düzenler. Cilt sıkılaştırmada belirgin bir etki gösterir ve cilt kalitesini önemli ölçüde artırır.

Aquashine

Aquashine işlemi, anestezik bir krem ile uygulama alanı uyuşturularak uygulanır. Uyuşturulan bölgeye enjeksiyonla uygulanan işlemin ortalama süresi 15-20 dakikadır ve kalıcı bir yan etkisi bulunmamaktadır. Uygulama, tek seans sonrasında bile ciltte gözle görülür bir canlılık ve sıkılık sağlar. İşlemden birkaç gün sonra cilt parlar ve bakımlı görünüm gözle görülür biçimde kendini gösterir.

Aquashine Kırışıkları Azaltan Tedavi Nedir? She and Girls Dergisi.

[irp posts=”9712″ name=”She And Girls Dergisi Yaz Sayısı Her Zaman Olduğu Gibi Dopdolu! Gençlik Dergisi Hediyeli!”]

She and Girls Yaz 2019 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde!

Head&Shoulders Besleyi̇ci̇ Bakım Şampuan ve Saç Kremi Nedir?

Head&Shoulders Besleyi̇ci̇ Bakım Şampuan ve Saç Kremi, doğal yollarla elde edilmiş lavanta özleri ve uzman formülü ile deniz ve güneşten yıpranan saçları besleyip nemlendiriyor. Saçları ve saç derisini arındırarak, düzenli kullanımla %100’e kadar kepeksiz saçlar sunuyor.
Head&Shoulders İpeksi Yumuşaklık Şampuan ve Saç Kremi, yaz aylarında kuruyan ve yıpranan saçları sadece bir yıkamayla ipeksi görünüme kavuşturuyor. Saçı arındırıyor, koruyor ve nemlendiriyor, böylece %100’e kadar kepeksiz**, sağlıklı görünüme sahip saçlar yaz akşamlarında özgüveni yansıtıyor.

Head&Shoulders Kadınlara Özel Dökülme Karşıtı Şampuan ve Saç Kremi, saçların daha uzun süreyle dolgun görünümünü koruması için kırılmalardan kaynaklanan saç dökülmelerini azaltıyor, saç derisini ve saçı temizliyor, koruyor ve nemlendiriyor. Yazın yorucu etkileri ile dökülen saçları güçlendiriyor. Ayrıca düzenli kullanımla %100’e kadar kepeksiz saçlar sunuyor.

Yazının devamını okumak için tıklayın.

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM