Alef Dizisi Ne Zaman Başlıyor? Koltuklarımıza Çivilenmeye Hazır Mısınız?

Alef Dizisi Ne Zaman Başlıyor
Alef Dizisi Ne Zaman Başlıyor

Alef Dizisi Ne Zaman Başlıyor, Alef Dizisi BluTV FX, Alef Dizisi Oyuncuları Kimler, Alef Dizisinin Konusu ne, Alef Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Son dönemlerin en iddialı yapımlarından biri olan Alef Dizisi’nin resmi tanıtımı yayınlandı. İddialı sahneleriyle hemen dikkatleri üzerine çeken Alef Dizisi’nin oyuncu kadrosu da çok iyi. Alef Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Youtube Kanalımız

BluTV ve FX ortaklığında hayata geçirilen Alef dizisinde kimler oynuyor? Başrollerini Kenan İmirzalıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan ve Melisa Sözen paylaşıyor. Alef Dizisi’nin yönetmen koltuğunda ödüllü yönetmen Emin Alper’in oturuyor. Alef Dizisinin Konusu ne? Alef, İstanbul Boğazı’nda bir cesedin bulunmasının ardından ortaya çıkan çeşitli cinayetlerin sırrını çözmeye çalışan iki dedektifin hikayesini konu alıyor.

Alef Dizisi Oyuncuları Kimler?

Osmanlı ve İslam Tarihi’nden izler taşıyan dizide, genç ve hırslı dedektif Kemal (Kenan İmirzalıoğlu) ile tecrübeli ortağı Settar (Ahmet Mümtaz Taylan), İstanbul’da işlenen gizemli bir seri cinayet vakasının peşine düşüyor. Hem kişisel hayatları hem de olaylara yaklaşımlarıyla birbirine tamamen zıt bu ikiliye, bir üniversitede öğretim görevlisi olan Yaşar (Melisa Sözen) da katılıyor. Ekip, cinayetleri çözmeye çalışırken buldukları her delille yüzyıllar boyu saklı kalan bir sır perdesini de aralayacak.

Alef Dizisi Hangi Kanalda? Alef Ne Zaman Başlıyor?

Alef Dizisi BluTV ve FX ortaklığında gerçekleştirildi. Kanalların resmi internet sitelerinde dizinin çok yakında başlayacağı duyurulmuştu. Beklenen açıklama yapıldı. Alef dizisi 10 Nisan’da başlıyor.

Kırık Kalp Sendorumu kadınlarda 9 kat fazla görülüyor!

[irp posts=”11574″ name=”She and Girls Şubat 2020 Sayısı Çıktı!”]

Alef Dizisi ilk fragmanı yayınlandı!

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM