Kahve Dünyası’ndan Dünya Türk Kahvesi Günü’ne özel sürprizler

Processed with VSCO with a5 preset

Değerli çekirdekleri geleneksel yöntemlerle birbirinden leziz Türk kahvelerine dönüştüren Kahve Dünyası, Dünya Türk Kahvesi Günü’nü her gün mağazalarını ziyaret eden 100 binin üzerinde misafiriyle birlikte kutluyor. 5 Aralık’ta Türk kahveleri Kahve Dünyası’ndan

5 Aralık Çarşamba günü tüm mağazalarında Türk kahvesini ikramları ile birlikte ücretsiz olarak sunacak Kahve Dünyası ayrıca, kasada mobil uygulama ile QR kodu okutan herkese Kahve Dünyası ambalajında 100 gram paket Türk kahvesi hediye* edecek.

Kendine has tadı, pürüzsüz köpüğü ve eşsiz kokusuyla kültürümüzün vazgeçilmezi olan Türk kahvesini ustalıkla hazırlayıp misafirlerinin beğenisine sunan Kahve Dünyası, 5 Aralık Dünya Kahve Günü’nü çok özel sürprizlerle kutluyor. 5 Aralık Çarşamba günü Kahve Dünyası’nın tüm mağazalarında Türk kahvesi, markanın geleneksel hale getirdiği ikramlar ile birlikte ücretsiz olarak servis edilecek. Üstelik bu keyfi evlerinde ve iş yerlerinde de sürdürmek isteyenler için Kahve Dünyası’nın bir sürprizi daha var: Dünya Kahve Günü’nde mobil uygulamadaki QR kodu kasada okutan herkese, 100 gramlık pakette Türk kahvesi hediye!

Değerli çekirdeklerden bol köpüklü lezzet!
Kahve Dünyası, Türk kahvesini, dünyanın farklı noktalarından toplanan en kaliteli çekirdekler ile hazırlıyor. Kahve Dünyası’nın fabrikasında el değmeden, özenle ve ustalıkla kavrulan çekirdekler, bu sayede ilk günkü tazeliğini, lezzetini ve aromasını koruyor. Türk kültürünün vazgeçilmez lezzetini yaşatmak için geleneksel yöntemler kullanan Kahve Dünyası, ağır ağır pişirdiği bol köpüklü kahveleri özel tasarım fincanlarda sunuyor. Türk kahvesinin olmazsa olmazı su, misafirlere kapalı şişede ücretsiz olarak ikram edilirken Kahve Dünyası’nın kendi üretimi olan çikolata ve kahveli drajeler ise lezzeti katlıyor.

*Kahve Dünyası ambalajında 100 gram paket Türk kahvesi hediye kampanyası stoklarla sınırlıdır.

5 Aralık’ta Türk kahveleri Kahve Dünyası’ndan