Lösemi tedavisinden sonra sağlığına kavuşan minikler defilede

Wish More Hotel Istanbul sponsorluğunda düzenlenen ve Orta Asyalı 15 tasarımcının çalışmalarının sergilendiği Asya/Afrika moda etkinliği AFWEU Fashion Week’in ikinci gecesi, anlamlı bir organizasyona sahne oldu. Wish More Hotel Istanbul’da anlamlı gece

Lösemi tedavisi görüp sağlığına kavuşan beş minik kahramanın Gülmek İyileştirir Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve oyuncu İlker Ayrık’la podyuma çıktığı gecenin tüm gelirleri, derneğe bağışlandı.

Mükemmel konumu, kusursuz hizmetleri ve gelişmiş olanakları ile iş ya da tatil amaçlı seyahat eden misafirlerine, keyifli ve konforlu bir konaklama deneyimi sunan Wish More Hotel Istanbul, anlamlı bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Wish More Hotel Istanbul sponsorluğunda, Gülmek İyileştirir Derneği’nin katkılarıyla düzenlenen Asya/Afrika moda etkinliği AFWEU Fashion Week’de Orta Asyalı 15 tasarımcının çalışmaları sergilendi. Ünlü modacı Erol Albayrak’ın tasarımlarının da yer aldığı bu görkemli moda geçidinin ikinci gecesinin tüm geliri ise Gülmek İyileştirir Derneği yararına bağışlandı.

Minik kahramanlar podyumda
Gecenin büyük sürprizi, aynı zamanda derneğin yönetim kurulu üyesi olan ünlü oyuncu İlker Ayrık’ın, lösemi tedavisi görüp sağlığına kavuşan beş minik kahraman ile birlikte podyuma çıkması oldu.

Sev Amerikan Lisesi, Üsküdar Amerikan Lisesi ve Eyüboğlu Koleji öğrencilerinin tasarladığı birbirinden renkli aksesuarlarla podyumda boy gösteren minik modeller, geceye neşe ve anlam kattılar. Podyum yürüyüşlerinin sonunda üzerinde ‘’Gülüyorsak Sebebi Var!’’ yazan birer pankart da açan minikler, İlker Ayrık’ın teşekkür konuşmasının ardından yerlerini profesyonel modellere bıraktılar.

Bağışlar sağlık sorunu yaşayan çocuklar için
Ciddi hastalıklar sebebi ile gülmeye ihtiyaç duyan çocuklar ve ailelerine psikososyal destek sağlamak amacıyla kurulan, 2018 yılı Mayıs ayında İstanbul Altunizade’de, kanser tedavisi gören çocuklara özel ’’Hijyenik Oyun Merkezi’’ projesini hayata geçiren dernek, kanser tedavisi sebebi ile bağışıklığı baskı altında olan çocuklara hijyen kaygısı olmaksızın oyun ve sosyalleşme imkanı tanıyan bu merkezde tamamen ücretsiz hizmet veriyor.

Hafta içi her gün 09:00-18:00 saatleri arasında açık olan “Kanser Tedavisi Gören Çocuklara Özel Hijyenik Oyun Merkezi’’nde, ihtiyacı olan ailelere de ücretsiz psikolojik danışmanlık desteği sağlanıyor.

Wish More Hotel Istanbul olarak böylesine anlamlı bir etkinliğe ev sahipliği yapmaktan gurur duyduklarını ifade eden Wish More Hotel Istanbul Genel Müdürü Erkan Akkurt, gerçekleştirdikleri etkinlikle yalnızca moda sektörünün gelişimini desteklemekle kalmayarak duyarlılık isteyen, büyük önem taşıyan sosyal bir konuya katkı sağlamış olmaktan memnuniyet duyduklarını kaydetti.

Akkurt, “Ev sahipliğini üstlendiğimiz bağış gecesiyle kanser gibi ciddi sağlık sorunlarıyla mücadele eden çocuklarımızın ve ailelerinin yüzlerini biraz olsun güldürebildiysek ne mutlu bize. Çocuklarımızın sağlığı ve huzuru hepimizin önceliği” şeklinde konuştu.

Wish More Hotel Istanbul’da anlamlı gece

Etiketler:, , , , ,

İlginizi çekebilir

Önceki yazı Sonraki yazı
7 shares