Wish More Hotel’den kadınlar için çok özel indirimler

Wish More Hotel Istanbul, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü, indirimli hizmetlerle kutluyor. Beş yıldızlı otel, hayatın yoğun gündeminden uzaklaşarak rahatlamak, günün stresinden kurtulmak ya da düzenli spor aktiviteleriyle sağlığını ve formunu korumak isteyen kadınlar için 4-10 Mart 2019 tarihleri arasında Wish More Fitness & SPA’da masaj ve üyeliklerde %25 indirim uyguluyor. Wish More Hotel Istanbul SPA merkezi

Dinamik şehir hayatına uyum sağlarken bir yandan da sağlığına özen gösteren misafirlerine Wish More Hotel Fitness & SPA merkeziyle hizmet veren Wish More Hotel Istanbul, kadınlara özel olarak sağladığı indirimli masaj ve üyelik avantajlarıyla 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyor.

Beş yıldızlı otel, hayatın yoğun gündeminden uzaklaşarak rahatlamak, günün stresinden kurtulmak ya da düzenli spor aktiviteleriyle sağlığını ve formunu korumak isteyen kadınlar için Wish More Fitness & SPA’nın masaj hizmetleri ve üyeliklerinde %25 indirim sağlıyor. Kadınlar Günü’ne özel olan bu indirim, 4-10 Mart 2019 tarihleri arasında uygulanacak.

Bedeni ve ruhu arındıran hizmetler
Merkezi lokasyonu, gönülden servis yaklaşımı, kent kültürünü yansıtan yenilikçi uygulamaları ile gerek iş gerek tatil amaçlı seyahat eden misafirlerine, keyifli ve konforlu bir konaklama deneyimi sunan Wish More Hotel Istanbul, sağladığı çok özel indirimle kadınların ruhu ve bedeni arındıran hizmetlerden kolayca faydalanmalarına olanak tanıyor.

2000 metrekarelik büyüklüğü ile dikkat çeken Wish More Fitness & SPA, doğu ile batı prensiplerini uzlaştıran bütünsel bakım ritüelleriyle hizmet veren SPA merkezi ve son teknoloji ile donatılan ekipmanlara sahip fitness salonu ile dikkat çekiyor.

Ruhu ve bedeni arındıracak hizmetlerin bir araya geldiği, deneyimli yabancı masaj terapistlerinin görev yaptığı modern SPA merkezinin beş masaj odası bulunuyor. Profesyonel eğitmenler eşliğinde kişiye özel ve grup halinde egzersizlerin uygulanabildiği fitness merkezinde ise enerji dolu programlar ile motivasyonun hiç düşmeyeceği bir deneyim yaşatılıyor.

Wish More Hotel Istanbul SPA merkezi

 

Etiketler:, , , , ,

İlginizi çekebilir

Önceki yazı Sonraki yazı
4 shares