Ukiyo Lounge&Bar’da Asia Tomorrow konseptli aşk dolu bir gün

Muhteşem Boğaz manzarası ve tasarımıyla şehrin en etkileyici restoranlarından biri olan Ukiyo Lounge & Bar, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde özel lezzetler ve romantik şarkılar eşliğinde zamansız bir gece sunuyor… Ukiyo Lounge & Bar’ın sevgililer günü programı

Asya mutfağının kadim geleneklerinden yola çıkarak dünü yarına bağlayan “Asia Tomorrow” konseptli Ukiyo Lounge & Bar, Sevgililer Günü’nde şık ve romantik bir akşam geçirmek isteyen aşıklar için özel bir gece tasarladı.

Fairmont Quasar İstanbul’un beşinci katında yer alan, İstanbul’un en cool mekanlarından Ukiyo Lounge & Bar, yılın bu en romantik gününde, keyifli bir müzik şöleni ve zengin bir menü ile çiftleri ağırlıyor. Executive Chef Soner Kesgin’in geceye özel hazırladığı menü, sevgililere üst düzey bir lezzet şöleni yaşatmak üzere tasarlandı.

Amuse bouche’ta “istiridye, mandalina granite, beluga hayvarı” ile başlayan, ardından paylaşımlık ıstakoz “gyoza”, kaz ciğer ile sunulan ördek konfi, tamaki suşi ile devam eden, çıtır mantar kaplamalı kuzu kontrfile ve aşk renginde ahududu kekine uzanan menü, canlı akustik gitar eşliğinde aşk şarkılarıyla taçlanıyor.

Boğaz’ın ışıklarına karşı keyifle geçirilecek bu romantik gecenin menüsü, bir şişe şarap da dahil olmak üzere, iki kişi için 695 TL fiyatında.

Geceyi bitirmek istemeyen çiftler için Fairmont, Ukiyo’daki özel Sevgililer Günü yemeğinin de dahil olduğu; oda konaklaması, Willow Stream Spa’da çift masajı veertesi gün kahvaltıyı da içeren kapsamlı bir paket de sunuyor.

Ukiyo Lounge & Bar’ın sevgililer günü programı

Etiketler:, , , , ,

İlginizi çekebilir

Önceki yazı Sonraki yazı
4 shares