Aşkınızı W Istanbul’da yaşayın!

W Istanbul 14 Şubat Sevgililer Günü’nde çiftlere özel bir gün yaşatmaya hazırlanıyor. Aşkını W Istanbul’da kutlamak isteyenleri romantik bir deneyim ve özel fırsatlar bekliyor. Sevgililer gününde nereye gidilebilir

İstanbul’un en popüler semti Akaretler’de bulunan W Istanbul, özel bir Sevgililer Günü geçirmek isteyen çiftler için çok özel konaklama fırsatları ve sürprizler sunuyor. Şehrin merkezinde romantik anlar yaşayabileceğiniz W Istanbul’da Sevgililer Günü için 5 adet unique süit başta olmak üzere sınırlı sayıdaki özel odalarıyla her zevke uygun en romantik oda alternatifleri bulunuyor.

W Lounge, dekorasyonu, özenli servisi ve muhteşem lezzetleriyle 14 Şubat Sevgililer Gününde de romantik bir atmosferde gerçek bir sevgililer günü deneyimi yaşatacak. W Lounge’da sevgilinizle özel bir akşam yemeği yiyip sonrasında güller ve şampanya dolu odanızda romantik bir gece geçirebilirsiniz. Ayrıca B&G Wellness & SPA’nın sunduğu masaj ritüelleri, cilt ve vücut bakımı ve keşfedilmeyi bekleyen özel paketler ile şehrin karmaşasından uzaklaşıp sevgilinizle özel anlar yaşayabilirsiniz.

Siz de sevdiğinizle özel bir 14 Şubat geçirmek istiyorsanız W Istanbul’un büyülü dünyasına davetlisiniz!

Sevgililer gününde nereye gidilebilir

Etiketler:, , , , , , ,

İlginizi çekebilir

Önceki yazı Sonraki yazı
3 shares