Schwarzkopf’un yeni saç boyası Pure Color’ı Yayın Direktörümüz Sedef Tosun test etti!

Schwarzkopf’tan ilk kalıcı jel saç boyası Pure Color saç boyasına getirdiği devrim niteliğindeki yeniliklerle tüketicilerin beğenisini kazandı. Schwarzkopf saç boyası

Jel formatındaki ilk kalıcı saç boyası olma özelliğini taşıyan Pure Color, kıvamı sayesinde hızlı ve homojen karışma özelliği sunarken, damlama ve bulaşma problemini de ortadan kaldırarak saç boyamayı artık çok daha kolay hale getiriyor.

Tarçınlı kek, süt reçeli, bitter brownie gibi tatlı  renkleriyle saç boyasına keyif katan Schwarzkopf Pure Color, sadece ismiyle değil kullanımıyla da vazgeçilmez olmaya aday. Benim gibi yoğun iş temposu ve koşturmalı bir hayatı olan, saç boyama ritüeline uzun uzadıya zaman ayıramayacan herkese öneririm; çünkü oldukça pratik bir kullanımı var. Denedim ve gördüm ki, jelimsi dokusu kolay sürmeye imkân sağlıyor ve boya kolayca tüm saça dağılabiliyor. Ayrıca Pure Color, saç kırıklarına karşı da savaşıyor, yumuşak ve ipeksi hacmini koruduğunuz saçlarda kırık oluşumuna da rastlamıyorsunuz, saçınız canlı görünümünü uzun süre koruyor. Saçta tüm gün kalan güzel koku da artısı!

Kendi kuaförünüz olma deneyinimini yaşarken Pure Color’ın sunduğu kolaylık ve keyfin tadını çıkarın…

Schwarzkopf saç boyası

Etiketler:, , , , ,

İlginizi çekebilir

Önceki yazı Sonraki yazı
6 shares