LCW Home, Sevgililer Günü’nü Minnie ve Mickey Koleksiyonu ile kutluyor

LCW Home, “Sevgililer Günü”nü kırmızı rengin ön planda olduğu beyaz ve siyah renklerle kombinlenen hediye alternatiflerinin yer aldığı çok özel bir koleksiyon ile kutluyor. Disney’in sevimli çifti Minnie ve Mickey’den ilhamla tasarlanan nevresim takımı ve yastık kılıfları, koleksiyonun en eğlenceli parçaları arasında yer alıyor. LCW Home, Sevgililer Günü’nü kutluyor.

LCW Home, “Sevgililer Günü”ne özel hazırladığı kırmızı ağırlıklı koleksiyonu ile bu yıl da göz dolduruyor. Koleksiyonda, Disney’in sevimli çifti Minnie ve Mickey’den ilham alınarak tasarlanan nevresim takımı ve yastık kılıfları ön plana çıkıyor. Minnie ve Mickey karakterlerinin yer aldığı ev bornozu, banyo terliği, kurulama bezi ve hediyeler için hazırlanan şık bez çantaların da yer aldığı koleksiyondan farklı ve alternatif hediyeler sevgilileri bekliyor.

lcw

Sevgililer Günü Koleksiyonu’nda çiftlere özel nevresim takımları, sloganlı yastık kılıfları, kırmızı battaniye, eğlenceli sloganlı havlular ve ayrıca o güne özel masa hazırlamak isteyenler için runner, amerikan servisi, kırmızı dantel masa örtüleri gibi alternatifli ürünler de yer alıyor. Kırmızının ana renk olduğu koleksiyonda ürünlere beyaz ve siyah renkler eşlik ediyor. Ayrıca çiftlerin beraber keyifle kullanabilecekleri sloganlı kahve fincanı, çay bardakları da koleksiyonun yeni parçalarını oluşturuyor.

lcw

 

Ürünlerini yüzde 100 pamuklu ve sık dokuma tekniğiyle üreten LCW Home, kullanıcılarının ürün güvenliğini ve insan sağlığını ön planda tutuyor. Türkiye genelinde 62, yurt dışında 68 olmak üzere toplamda 130 mağazada bulunan LCW Home ürünlerine ayrıca www.lcwaikiki.com web sitesinden ulaşabilirsiniz.

LCW Home, Sevgililer Günü’nü kutluyor

Etiketler:, , , , , , , , , , ,

İlginizi çekebilir

Önceki yazı Sonraki yazı
2 shares