Antalya sokakları kahve kokacak!

Kahve Dünyası’nın Antalya’ya özel düzenlediği kampanya ile şehrin dört bir yanını mis gibi kahve kokusu sarıyor!30 Nisan’a kadar geçerli kampanya ile Kahve Dünyası mağazalarında mobil uygulama kullanarak 20 TL ve üzeri alışveriş yapanlara bir adet sade veya sütlü filtre kahve hediye ediliyor. Hediye kahveler, 31 Mayıs’a kadar tüm Kahve Dünyası mağazalarından alınabiliyor. Kahve Dünyası’nın Antalya’ya özel düzenlediği kampanya

“Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası, lezzetlerinin çok sevildiği Antalya’ya özel bir kampanya düzenledi. 1 – 30 Nisan 2019 tarihleri arasında geçerli kampanya ile Kahve Dünyası mağazalarında mobil uygulama kullanarak 20 TL ve üzeri alışveriş yapan herkese bir adet sade veya sütlü filtre kahve hediye ediliyor.

Masaya servis veya Al-Götür olmak üzere filtre kahve hediyesinden yararlanmak isteyenlerin Kahve Dünyası mağazalarından yaptıkları alışverişlerde mobil uygulama kullanması yeterli oluyor. 20 TL ve üzeri alışverişlerde, filtre kahve hediyesi otomatik olarak mobil uygulama hesabına yükleniyor. Böylece Kahve Dünyası misafirleri, kahvelerini o anda veya 31 Mayıs’a kadar diledikleri bir tarihte ücretsiz olarak alabiliyor. TerraCity AVM’deki corner mağazası hariç, Antalya genelindeki tüm mağazalarda geçerli kampanyadan bir kez faydalanılabiliyor.

Kahve Dünyası; dünyanın farklı coğrafyalarında yetişen, kendine has aroması ve karakteristik özellikleri olan kahve çekirdeklerini özenle kavurarak ilk günkü tazeliği ve aromasıyla kahve severlerin beğenisine sunuyor.

Kahve Dünyası’nın Antalya’ya özel düzenlediği kampanya

Etiketler:, , , , , , , , , ,

İlginizi çekebilir

Önceki yazı Sonraki yazı
5 shares