İletişim

Moda ve Kadın Dergisi She

Derginin hediyesi Gençlik Dergisi Girls

 

SHE & GIRLS COM & SHE & GIRLS DERGİ

 

Yayın Direktörü

Sedef Tosun

sedef@msemedya.com

.

Genel Yayın Yönetmeni

Funda Özdemiroğlu

funda@msemedya.com

.

Marka Direktörü

Başak Vonal

basak@msemedya.com

.

Yazı İşleri Yöneticisi

Murat Tosun

murat@msemedya.com

.

Kreatif Direktör

Arzu Arat Yenicil

arzu@msemedya.com

.

Fotoğraf Editörü

Özgür Karakaya

ozgur@msemedya.com

.

Moda Editörleri

Dilara Kırmıt

dilara@msemedya.com

 

Gamze Siegl

gamze@msemedya.com

.

Güzellik Editörü

Özlem Şamiloğlu

ozlem@msemedya.com

.

Spor Editörü

Miray Toker

miray@msemedya.com

.

Sağlık Editörü/Diyetisyen

Nurcan Bıçakcı Kahveci

nurcan@msemedya.com

.

Yazarlar

Leyla Kaçar

leyla@msemedya.com

Ela Tosun

ela@msemedya.com

Sıla Vonal

sila@msemedya.com

.

 

Reklam ve iş birliği için

info@msemedya.com

 

MSE Medya adına İmtiyaz Sahibi Huriye Sedef Tosun (Sorumlu)

Adres: Barış Mahallesi, Mehmetçik Caddesi, Westside 2 Sitesi, A3 Blok Daire 21

Beylikdüzü/İstanbul

Telefon: 0530 874 45 41 & 0212 812 45 20

She Dergisi Logo She&Girls Girls&She
She Dergisi