FOREO ile annenize bir güzellik yapın

İsveç menşeli güzellik teknolojisi markası FOREO, Anneler Günü’nde annesine lâyık kıymetli bir hediye arayanlara LUNA 2’yi öneriyor. FOREO LUNA 2 ile çok fazla vakit harcamadan, pratik bakım.

Anneler Günü’nde annenize ne alacağınıza bir türlü karar veremediyseniz, onlarca hediye seçeneği arasında kafanız iyice karıştıysa, siz en iyisi annenizin güzel yüzünü hayal edin. “Benim annem güzel annem, beni al kollarına” dediğiniz günleri hatırlayın. İşte doğru hediyenin sırrı anılarınızdaki o güzel yüzde saklı…

FOREO LUNA 2

Gün içinde sürekli aktif olan anneler, kendine ayıracak vakit bulamayabilir. Oysa FOREO LUNA 2 ile çok fazla vakit harcamadan, pratik bakım da mümkün. Güzel bir cilde giden ilk adım derinine temizlenmiş bir ciltten geçer. Çoğu kadın cildini temizlerken genellikle bir temizleme köpüğü, sabun ya da jel bir üründen faydalanır. Ancak bu ürünleri yüzümüze hafif bir masajla uygulasak bile yeterli bir temizlenme sağlanmaz.

Bunu yüzünüzü yıkadıktan sonrabir pamuk yardımıyla uygulayacağınız süt ya da miselar su gibi bir ürünle test edebilirsiniz. Ne kadar iyi temizlediğinizi düşünürseniz düşünün pamukta bir miktar kir, makyaj kalıntısı bulacaksınız. Oysa LUNA 2’nin ayrıcalığından faydalanırsanız yüzünüzdeki kir, yağ ve makyaj kalıntılarını %99.5 oranında giderecek derinlemesine bir temizlik sağlayabilirsiniz. Ayrıca LUNA 2, titreşim teknolojisi sayesinde temizleyici ürünlerin cildinize daha hızlı ve derinlemesine nüfuz etmesine olanak verir.

Haftada bir peeling yaparak cildi ölü derilerden arındırmak da cildin daha canlı ve parlak görünmesi için ayrı bir önem taşıyor. T-Sonic™ titreşimleri sayesinde peeling etkisi yaparak ciltteki ölü deriyi de dökmeye yardımcı olan LUNA 2, anti-aging etkili masaj yapan arka yüzeyi ile gözenekler, ince çizgiler ve kırışıklıkların görünümünü de azaltırken cildin sıkılaşmasına da destek oluyor.

FOREO ürünleriyle ilgili daha ayrıntılı bilgi için www.foreo.com adresini ziyaret edebilir ya da pr@foreo.com adresine ulaşabilirsiniz.
FOREO ürünleri Beymen (Zorlu, Suadiye, Panora) mağazalarında ve Beymen, N11, Trendyol, Lidyana, Hepsiburada ve Always Fashion e-mağazalarında satılmaktadır.

FOREO LUNA 2

Etiketler:, , , , ,

İlginizi çekebilir

Önceki yazı Sonraki yazı
0 shares