ELLE Shoes’un detaylarla renklenen yeni sezon koleksiyonu çok şık

Baharın özgür ruhunu, renklerin enerjisini ve modanın önlenemez dinamizmini 2019 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu ile cesurca yaşayan Elle Shoes, sokak modasının renkli dünyasını stilinize yansıtıyor. Renklerin coşkusuna tanıklık edeceğimiz, en formal görünüme dahi enerji katacak neonlara vurulacağımız, doğanın nude tonlarına aşık olacağımız, nostajik ekoseleri cesurca yorumlayacağımız ilkbahar yaz sezonunda sürprizlere hazır mısınız? Elle Shoes’un 2019 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Geçen sezonki yükselişini bu sezon da sürdüren ugly sneaker’lar Elle Shoes’un 2019 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nun da gözdesi… Kalın topukları, çizgi ve renk detayları, eğlenceli kumaş miksleri ile ugly sneaker’lar, hipnoz etkisi yaratan neonlarla adeta ayrılmaz ikili oluyor.

Elle Shoes

90’lı yıllarda moda dünyasını altüst eden neon renkler, bu yaz en çılgın tonlarıyla yeniden aramızda… Spor ayakkabıların yanı sıra, kimi zaman sandalet detaylarında kimi zaman stilettolarda, kimi zaman da terliklerde sıkça göreceğimiz neon renkler Elle Shoes’un ayakkabı ve çanta koleksiyonunda size karşı konulamaz bir enerji vaat ediyor.

Doğadan gelen nude tonlar, asil ve zarif çizgisiyle elegan stiller yaratıyor. Elle Shoes’un yeni sezon koleksiyonunda naturel bir etki yaratan nude terlikler, animal print baskılarla mikslenen sandaletler, yazlık western sabolar, günden geceye uzanan nude stilettolar fark yaratıyor. En az neon renkler kadar yeni sezonda adından sıkça söz ettirecek olan mirror effect, Elle Shoes’un koleksiyonuna eğlence katıyor. Ayna etkisi yaratan spor ayakkabılar, hip bel çantaları ile ayakkabı tutkunlarını eğlenceye davet ediyor.

Elle Shoes

Elle Shoes, ayakkabı koleksiyonunun yanı sıra renkli ilkbahar-yaz çanta koleksiyonu ile de şıklığınızı tamamlamaya devem ediyor. Elle Shoes’un 2019 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nu keşfetmek için size ELLE mağazalarına ve www.elleshoes.com adresine bekliyoruz!

Elle Shoes’un 2019 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Etiketler:, , , , , , , , , , , ,

İlginizi çekebilir

Önceki yazı Sonraki yazı
3 shares