Saçlarınızda 48 Saat mis gibi koku ve yumuşaklık

Elidor Doğanın Enerjisi serisine yeni eklenen benzersiz formüllü Elidor Süper Saç Kremi, saça yumuşaklık veriyor; içerdiği koku incileri ile özel kokusu 48 saat saçta kalıyor. Hindistan cevizi yağı içeren Elidor Doğanın Enerjisi Süper Saç Kremi saç uçlarını güçlendirirken avokado ve üzüm çekirdeği yağı içeren çeşidi ise saçların kalın ve gür görünmesini sağlıyor. Elidor doğanın enerjisi süper saç kremi

Türkiye’nin en sevilen saç bakım markası Elidor, doğanın gücünü saç bakım ürünlerine taşıdığı Doğanın Enerjisi serisini şimdi de Süper Saç Kremi ile güçlendiriyor. 48 saat kalıcı yumuşaklık ve mis gibi kokusu ile benzersiz formüllü Elidor Doğanın Enerjisi Süper Saç Kremi, avokado ve üzüm çekirdeği yağı içeren çeşidi ile saçların kalın ve gür görünmesini sağlıyor. Hindistan cevizi yağı içeren Elidor Doğanın Enerjisi Süper Saç Kremi ise saç uçlarını besleyip güçlendiriyor ve kırılmaları engelliyor.

Elidor Doğanın Enerjisi Süper Saç Kremi şampuan sonrası saç boylarına eşit miktarda, uçlarına ise bolca uygulanıyor; sonrasında da durulanıyor. İçerdiği koku incileri ise saçlardaki eşsiz kokunun 48 saat saçlarda kalmasını sağlıyor.

Elidor Doğanın Enerjisi Süper Saç Kremi avokado ve üzüm çekirdeği 200 ml, 19,90 TL
Elidor Doğanın Enerjisi Süper Saç Kremi hindistan cevizi yağı 200 ml, 19,90 TL

Elidor doğanın enerjisi süper saç kremi

Etiketler:, , , , , , , , , , , ,

İlginizi çekebilir

Önceki yazı Sonraki yazı
4 shares