Caudalie Vinoperfect serisi ile cilt lekeleri kaderiniz değil

Cilt lekeleri oluştuğunda cildimiz aydınlık ve eşit görünümünü kaybeder. Hormonal dengesizlikler, sürekli güneşe maruz kalma veya akneler nedeniyle oluşan koyu lekeler 20-60 yaş arasındaki kadınların başlıca cilt problemlerinden biri. O anda çözülemeyecek gibi görünen cilt lekeleri dünyada kadınların ilk üç sırada yer alan güzellik endişelerinden biri. Cilt lekelerine karşı bakım ürünleri

2018 yılında beri Fransa’daki eczanelerde satılan bir numaralı leke karşıtı ürün olan Vinoperfect Radiance Serum Complexion Correcting dünya çapında milyonlarca kadının cilt bakım rutininde yer aldı. Caudalie’nin en çok satan ürünü olan bu serumdan tüm dünyada her 30 saniyede bir adet satılmaktadır.
2019 yılında, Caudalie kadınların daha eşit ve aydınlık bir cilde sahip olması için yeni çözümünü sunuyor.

Dark Spot Correcting Glycolic Night Cream, Işıltılı cildin geceleri en yakın dostu
Dark Spot Correcting Glycolic Night Cream içeriğindeki doğal türevli aktif içeriklerin konsantre yapısıyla cilt lekelerini önleyen ve tedavi eden bir yeniliktir. Glikolik asit ve papaya enziminin birleşiminden oluşan Bio-peeling kompleksi bir araya getirilen Viniferine cildi sürekli ve kontrollü olarak arındırır. Yatmadan önce yüze ve boyna uygulandığında rahatlatan dokusu ve hassas arındırıcı etkisiyle gözle görülür derecede pürüzsüz ve aydınlık bir cilt sağlar. Daha yoğun etki için Dark Spot Correcting Glycolic Night Cream kalın bir tabaka halinde maske olarak uygulanabilir.
%95
İLK GECEDEN İTİBAREN GÖZLER GÖRÜLÜR SONUÇ ALDIKLARINI SÖYLÜYOR
%90
CİLT LEKELERİNİN AZALDIĞINI SÖYLÜYOR
%100
CİLTLERİNİN DAHA DİNLENMİŞ GÖRÜNDÜĞÜNÜ SÖYLÜYOR
KOYU LEKELERE KARŞI DOĞAL ETKİ
%95 Doğal türevli içerikler

Viniferine:
Bir zamanlar Fransa’daki üzüm bağlarında çalışan genç kızlar cilt lekelerinden kurtulmak ve ışıltılı bir cilde sahip olmak için asma bitkisinin öz suyunu yüzlerine ve ellerine sürerlerdi. Vinoperfect serisi, Caudalie tarafından keşfedilen ve patenti alınan (%100 Fransa kökenli) bu temel aktif içerik kullanılarak geliştirilmiştir. C Vitamininden 62 kat etkili olan Viniferine hiperpigmentasyona karşı en etkili ve doğal moleküllerden biridir. Asma bitkisinin özünden elde edilen bu aktif içerik aşırı melanin üretiminden sorumlu enzimi kontrol ederek tüm cilt lekelerini tedavi eder ve yeniden oluşmasını engeller. Aynı zamanda mikro dolaşımı arttırarak cildin doğal ışıltısını geri kazanmasına yardımcı olur.

Radiance Serum

Bio-peeling kompleks:
Yüksek oranda etkili bu kompleks en hassas ciltler dahil tüm ciltlerde etkilidir. Arginin (glikolik asidin sürekli ve düzenli şekilde yayılmasını sağlayan bir amino asit) ile glikolik asit birleşimi cildi tahriş etmeden hassas şekilde peeling yapar. Papaya enzimleri ise epidermis tabakasına zarar vermeden cildi arındırır. Gece boyu cildin yenilenmesini sağlayan bu eşsiz birleşim sayesinde Viniferine’in faydaları çok kısa bir sürede gözlemlenebilir.
-Nemlendirici ve besleyici aktif içerikler:
Beslenmiş ve nemlenmiş, bir cilt sağlıklı bir cilttir. Organik Shea yağı ve üzüm çekirdeği yağı cilde ihtiyaç duyduğu lipitleri sağlarken zeytin skualeni ve hiyalüronik asit cildin esnek ve dolgun olması için ihtiyacı olan nemi sağlar.

Brightening Essence

Üç Etkili Adımda
Akşam olduğunda uygun bir bakım rutiniyle cilde ihtiyacı olan aktif içerikleri verme zamanı gelmiş demektir. Sabah daha aydınlık ve ışıltılı bir ciltle uyanmanın çözümü nedir? Concentrated Brightening Essence, Radiance Serum Complexion Correcting ve en yeni, Dark Spot Correcting Glycolic Night Cream ürünlerini bir araya getiren üç adımlı ritüel. Bu üçlü ile sabah aydınlık bir cilde uyanacaksınız.
%96
CİLT LEKELERİNİN AZALDIĞINI SÖYLÜYOR
%100
CİLTLERİNİN DAHA AYDINLIK OLDUĞUNU SÖYLÜYOR
%100
CİLT DOKUSUNUN ARINDIĞINI SÖYLÜYOR

Dark Spot Correcting Glycolic Night Cream Satış Fiyatı: 270 TL
Vinoperfect Radiance Serum Satış Fiyatı: 330 TL
Vinoperfect Brightening Essence Satış Fiyatı : 175 TL (150ml)
Caudalie yalnızca yetkili eczanelerde satılır.

Cilt lekelerine karşı bakım ürünleri

Etiketler:, , , , ,

İlginizi çekebilir

Önceki yazı Sonraki yazı
4 shares