Kuru ve hassas ciltlere özel Caudalie S.O.S yoğun nemlendiricili Vinosource bakım kremi ile cildinizi nemlendirin!

“Kuru ve hassas ciltler ekstra neme ihtiyaç duyar. Onlar için yoğun nemlendirme gücünü bitkilerden alan, keyifli ve aynı zamanda etkili S.O.S Yoğun Nemlendirici Bakım Kremi’ni geliştirdim.”

Mathilde Thomas

Hassas ciltlerin yeni en yakın arkadaşı S.O.S Yoğun Nemlendirici Bakım Kremi, asmadan ve üzümden elde edilen aktif içerikleri ile, nemsiz ciltlere yoğun nem sağlayan Vinosource ailesine katılıyor. Caudalie SOS serisi

Gergin, kızarık, tahriş olmuş, mat cilt…Kuru ciltlerle nemsiz ciltler benzer görünür belirtilere sahiptir. Kuru ciltler, hidrolipidik tabakanın bozulmasıyla, lipit ve nemden, yani yağ ve sudan yoksun kalarak hassaslaşır. Nemsiz ciltlerse yalnızca nemlendirilmeye ihtiyaç duyar. İki durumda da cildin rahatlığı ve epidermis tabakasının bariyer özelliğini geri kazandıran yoğun nem sağlayan ürünlerini kullanılması gerekir.
Vinosource serisinin cilde ihtiyacı olan nemi sağlayan iki yıldız ürünü: S.O.S Nem Serumu ve S.O.S Yoğun Nemlendirici Yeni Bakım Kremi ile her geçen gün aydınlık ve rahatlamış görünüm kazanan yoğun nemlenmiş, canlanmış ve rahatlamış cilt.

S.O.S Nem Serumu
En hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri için nemlendirici ve yatıştırıcı aktif içerikler yönünden zengin serum cilde ihtiyacı olan nemi sağlar. Gerçek “bitkisel nem dalgası” olan S.O.S Nem Serumu yıl boyunca günlük nemlendiriciden önce kullanılabilir. Böylece cilt her zaman nemini korur.
Aktif içerikler :Organik üzüm suyu, Üzüm çekirdeği Polifenolleri, Vinolevure, zeytin skualeni ve hiyalüronik asit. Komedojenik değildir.

Tüketici Satış Fiyatı : 195 TL – 30ml

Caudalie Vinosource S.O.S serum

Yeni S.O.S Yoğun Nemlendirici Bakım Kremi
Doğal olduğu kadar yumuşak dokusu ile en hassas ciltler dahil tüm ciltleri yatıştırır, rahatlığını ve aydınlığını geri kazandırır. Kızarıklık ve gerginlik hissini anında uzaklaştırarak cilde rahatlık sağlar. Yoğun ve ipeksi dokusuyla S.O.S Yoğun Nemlendirici Bakım Kremi sabah ve akşam serumdan sonra yüz ve boyun bölgesine uygulanır. Keyifli nem dalgası sunan etkisiyle günlük olarak cildi yeniler ve canlandırır veya dış etkilere karşı anında onarıcı bakım etkisiyle S.O.S bakım ürünü olarak kullanılabilir. Aktif İçerikler: Organik üzüm suyu, Üzüm çekirdeği Polifenolleri, Vinolevure,zeytin skualeni ve hiyalüronik asit. Komedojenik değildir.

Tüketici Satış Fiyatı: 180 TL – 50ml
Nisan 2019’dan itibaren.

 

Caudalie SOS serisi

Etiketler:, , , , ,

İlginizi çekebilir

Önceki yazı Sonraki yazı
2 shares