Bosch FlameSelect teknolojisiyle ocaklarda ateşin kontrolü sizde

Mutfaklara yeni bir soluk getiren Bosch Ev Aletleri’nin yeni nesil ocakları, FlameSelect teknolojisiyle sunduğu yeni nesil ocaklar 9 farklı güç kademesiyle alevi ayarlama olanağı sunarak yemeklerin tam da istenen sıcaklıkta mükemmel pişirilmesini sağlıyor. 9 farklı hassasiyet derecesi, kısık-orta-yüksek ateşli ocak kavramının sınırlayıcılığını ortadan kaldırarak istenen ısı miktarının oldukça hassas bir şekilde ayarlanabilmesini sağlıyor ve tek ocak gözünde mükemmel pişirme sonuçları veriyor. Bosch Ev Aletleri’nin yeni nesil ocakları

“Yaşam için teknoloji” temasını geliştirdiği tüm ürünlerde tüketicilerle buluşturan Bosch, ocak teknolojilerindeki dijitalleşmede devrimsel bir yeniliğe imza attı. Yeni nesil Bosch ocaklarda kullanılmaya başlanan rakipsiz FlameSelect teknolojisi, değişken gaz akışına sahip geleneksel gazlı ocakların aksine, sıcaklık ayarının seviyesini dilediğiniz gibi kontrol etmenize olanak sağlıyor.

Bosch

Mutfaklara yeni bir soluk getiren, en kısık ve en yüksek seviye arasında 9 farklı alev yoğunluğu seçeneği sunan gazlı ocaklar, eski tip küçük, orta, büyük ocak devrini ortadan kaldırıyor ve yemeği en yüksek ateşten en kısık ateşe kadar sadece tek bir ocak gözünde yaparak çok daha kolay pişirme sağlıyor. Böylelikle yemeğe, tencereye ve hatta yemeğin miktarına özel seçim yapılabiliyor.

Serie 8 modellerde bulunan ve ocak gözününün alev seviyesi ile pişirme sonrası sıcaklığını gösteren dijital gösterge, daha fazla konfor ve güvenlik sunuyor. Cam seramik ve paslanmaz çelik yüzey seçenekleri bulunan ürünün dayanıklı döküm ocak ızgaraları sayesinde pişirme süresince sarsılmaması güvenilirliği artırıyor ve ocak ızgarasının bulaşık makinesinde yıkanabilmesi de büyük rahatlık sağlıyor.

Bosch Ev Aletleri’nin yeni nesil ocakları

Etiketler:, , , , , , , , , , ,

İlginizi çekebilir

Önceki yazı Sonraki yazı
3 shares